Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Тепла підлога, конвектори, терморегулятори,

купить теплый пол Житомир, конвекторы цена, ENSTO, тепла підлога Житомир, конвектори Житомир

Для отримання консультації, замовлення товару, співпраці звертайтесь за тел.: (0412) 47-05-62

Пишіть на електронну пошту: teplo@volt.zt.ua

 

У нашому асортименті тепер Ви можете знайти продукцію компанії ENSTO Фінського виробництва:

Тепла підлога

Залежно від типу підлоги, зручності монтажу, необхідного обігріву можна використати такі види продукції:

  • Tassu – Двожильний нагрівальний кабель (діаметр близько 7 мм). Має потужність 20 Вт на погонний метр. Монтується у цементну стяжку товщиною від 3 см. Кріпиться до підлоги на спеціальну монтажну стрічку або хомутами до армуючої конструкції.
  • ThinKit Тонкий нагрівальний кабель (діаметр близько 4,2 мм). Питома потужність 10 Вт на метр погонний. Монтується у тонку стяжку (вирівнюючий шар) або плиточний клей. Кріпиться монтажноюстрічкою або спеціальним скотчем (якщо підлога добре прибрана та погрунтована).
  • ThinMat – Нагрівальний мат на оставі тонкогокабелю. Потужність на метр квадратний становить 160 Вт. Монтується у плиточний клей. Нагрівальні мати найпростіші у монтажі. Мат має клейку основу. Перед укладанням мату підлогупотрібно добре прибрати та погрунтувати.


Для того щоб вибрати тип підлоги скористайтесь програмою ТУТ. Поки вона доступна лише у англомовному варіанті.


Підбір теплої підлоги: Для правильного розрахунку теплої підлоги для ваших конкретних умов потрібно 

купить теплый пол Житомир, конвекторы цена, ENSTO, тепла підлога Житомир, конвектори Житомир

знати тепловтрати приміщення. Ця величина розраховується спеціалістами, в окремих випадках з використанням спеціальних приладів. 


Для відчуття комфорту у приміщенні з великими тепловтратами та за відсутності інших ефективних для того щоб обрати нагрівальни кабель (чи мат) який створить вам комфорт у приміщенні. Тобто оптимальний варіант за який не доведеться переплачувати, але який дасть достатньо тепла. Оскільки тепла підлога використовується у нашій країні не перший рік то виробники вивели усереднені показники (орієнтири) для її розрахунку. Вони наступні (для приміщень висотою до 3м):

  • Для приміщень без інших ефективних джерел тепла теплова потужність повинна становити 160 Вт/м.квкупить теплый пол Житомир, конвекторы цена, ENSTO, тепла підлога Житомир, конвектори Житомир
  • Для приміщень з хорошою теплоізоляцією використовується потужність 100 Вт/м.кв
  • Для дерев’яних підлог достатньо 60 Вт/м.км

При виборі необхідної потужності потрібно враховувати не повну площу приміщення, а лише ефективну (лише ту де будуть знаходитись люди і не будуть стояти меблі чи інші предмети).

До переваг систем теплої підлоги виробництва компанії ENSTO відноситься її доступність при високій яксоті продукції Фінського виробництва. Хто як не Фіни знають як потрібно обігрівати дім. Можна довго сперечатись про переваги різних виробників теплої підлоги, на мій погляд важливо щоб клієнт отримав за вкладені гроші продукт який задовольнить його потреби на всі 100%. При правильному підборі продукції ENSTO ви отримаєте гарантований результат.

Приклад встановлення теплої підлоги та її ефективність:

       

Терморегулятори


купить теплый пол Житомир, конвекторы цена, ENSTO, тепла підлога Житомир, конвектори ЖитомирТергморегулятор – це електронний пристрій для управління теплою підлогою. Він отримує інформацію про температуру підлоги (або повітря у кімнаті, залежно від типу) від вбудованого датчика та на основі цих даних визначає режим роботи обігріваючого кабелю.

                     Конвектори

Конвектор - це електричний обігрівач. Майже уся електроенергія, яку споживає конветор, перетворюється у теплову. Основна причина високої ефективності конвекторів порівняно з іншими видами обігрівачів це інтенсивне явище конвекції повітря у приміщенні.купить теплый пол Житомир, конвекторы цена, ENSTO, тепла підлога Житомир, конвектори Житомир

Більшість низькоякісних електрообігрівачів при нагріванні мають області з високою температурою нагрівального елементу. При високих температурах починають горіти пилинки, а повітря стає сухим і некомфортним. Конветори Ensto  розроблені так, що на поверхні елементу немає точок високої температури. Це досягається використанням технології з Х-подібним нагрівальним елементом. У нагрівальних елементах конвекторів ENSTO точно підібрані температурні коефіцієнти розширення матеріалів (Ніхромової нитки, кераміки та колби). У дешевих конвекторів такої вимоги часто не дотримуються. Це призводить до виходу з ладу неякісних конвекторів. Причини дві: якщо колба розширяється при нагріванні швидше ніж внутрішня частина то між ними утворюється проміжок через який не передається тепло – при цьому відбувається перегрів ніхромової нитки. Якщо колба навпаки не встигає розширятись то вона може деформуватись або лопнути.

Підбір конветора: Точний підбір потужності конвектора потребує відомостей про тепловтрати вашого приміщення. В середньому для достатнього обігріву приміщення площею 10 м.кв. потрібен конвектор потужністю 1 кВт (при висоті стелі до 3 метрів). ENSTO виготовляє конвектори потужністю від 200 Вт до 2 кВт. При цьому ви можете обрати як механічний так і електронний терморегулятор, а також кабель з євровилкою або з монтажною коробкою. Їх рекомендується розташовувати під вікнами для створення теплової завіси (найбільші тепловтрати з приміщень відбуваються саме через вікна). Конвектори рекомендується встановлювати стаціонарно, але окремо ви можете придбати ніжки для розміщення конвектора на підлозі. Якщо стоїть вимога по мінімальних габаритах конвектора рекомендую використати конвектори ENSTO серії Beta Mini (висота 235 мм).

Якщо необхідна потужність для опалення кімнати 4 кВт, то рекомендується використати декілька конвекторів, сума потужностей яких буде не менша 4 кВт. При цьому рекомендується по одному конвектору біля кожного вікна.

Гарантія на конвектори ENSTO 5 років.

Системи антиобледеніння та антизамерзання.

Системи призначені для нагрівання (таннення) снігу та льоду, що накопичується на дахах будинків. Також завдяки даним системам можна підтримувати без льоду входи у будинки, виїзди для авто, балкони. У всіх випадках використовується сомарегулюючий нагрівальний кабель . Якщо потрібно захистити ваші трубопроводи від замерзання взимку використовуйте кабель . Монтаж даних систем проводиться професійними монтажниками, що мають необхідний досвід.

Про виробника: Компанія ENSTO – це великий сімейний концерн заснований у 1958 році. У компанії працює понад 1600 осіб. Значна частина співробітників це провідні європейські інженери у області передачі та розподілу електроенергії. Дана компанія відома такими мегапроектами: встановлення великої кількості систем обігріву. Таку кількість електромонтажних робіт з використанням величезної кількості ресурсів можна було провести лише з використанням високоякіної продукції. ENSTO встановила першу заправну станцію для електромобілів. ENSTO – фіни, а хто як не фіни розуміються на опаленні будівель?

       

Каталоги:

купить теплый пол Житомир, конвекторы цена, ENSTO, тепла підлога Житомир, конвектори Житомир

Контактна інформація:

Для отримання консультації, замовлення товару, співпраці звертайтесь за тел.: (0412) 47-05-62

Пишіть на електронну пошту: teplo@volt.zt.ua