Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Тепла підлога

Інфрачервона обігріваюча плівка HeatPlus на сьогодні – це остання розробка у області обігріву приміщень. Принцип роботи даної плівки аналогічний до природного розповсюдження тепла від сонця. Тепло передається шляхом поглинання інфрачервоного випромінювання яке випромінює плівка HeatPlus.

Дана плівка складається з безпечних та екологічно чистих матеріалів та являє собою плівку товщиною всього 0,338 мм, яка у свою чергу складається із 8 технологічних шарів (у найближчих аналогів всього 2 – 3 шари) для досягнення максимальної ефективності.

Інфрачервона обігріваюча плівка HeatPlus може використовуватись як основне так і допоміжне опалення для будь якого типу житлового та нежитлового (офіси, школи, промислові об’єкти) будівництва. ЇЇ використовують навіть для підігріву злітно-посадкових смуг та автостоянок!

Час входу плівки у стаціонарний режим роботи (тобто час розігріву) становить до 5 хвилин (це швидше ніж у інших видів обігріву).

Плівка використовується разом з корейськими терморегуляторами високої якості.

Плівка HeatPlus не здатна до корозії та руйнуванню на протязі дуже тривалого часу. Оскільки строк руйнування полімеру, з якого виготовляють плівку, багатократно перевищує строк служби більшості будівель!


Переваги теплої підлоги Heat Plus:

 

1. Економія коштів.  Номінальна споживана потужність 1 м2 в режимі підтримання сталої температури становить 10 – 60 Вт (залежно від умов експлуатації).

2. Універсальність.  Плівка Heat Plus може бути використана практично з усіма видами покриттів (керамічна плитка, ламінат, ковролін, лінолеум і т. д. ). Також за рахунок гнучкості плівку можна монтувати на будь які горизонтальні, вертикальні, випуклі чи увігнуті частини Вашого Інтер’єру.

3. Простота монтажу.   Після короткого ознайомлення з принципами монтажу навіть самі власники квартир та будинків освоюють прокладання плівки Heat Plus.

4. Максимальний ККД.  У плівці використовуються спеціальні матеріали які здатні швидко віддавти тепло. Плівка розташована практично під верхнім шаром покриття тому шлях тепла до приміщення мінімальний.

5. Позитивний вплив на здоров’я людини.  90 процентів теплової енергії яку випромінює плівка Heat Plus зосереджена у довгохвильовому інфрачервоному діапазоні спектру. Таким же випромінюванням лікуються більше 30 захворювань у медицині.

6. Мобільність.  При бажанні ви можете мати компактний комплект плівки Heat Plus для обігріву вашого крісла, дивану і т.д..

7. Надійність та стійкість до механічних пошкоджень.

Коротко про виробника:

Виробництвом Плівки HeatPlus на території Південної Кореї займається компанія Seggi Century. За обсягами виробництва та продажів на внутрішньому ринку Кореї ця плівка є лідером. Ця невеличка за складом працівників компанія (до 50 чоловік) виготовляє дану плівку Експортуючи її у найрозвиненіші країни Європи, США і навіть у Японію. Це дійсно свідчить про використання високих технологій на виробництві інфрачервоної обігріваючої плівки. Компанія Seggi Century була створена у 2002 році і до сьогоднішнього дня позиціонує себе як сильного гравця на ринку завдяки тому, що її головний пріоритет це дотримання усіх технологічних процесів виготовлення, а не досягнення сумнівних маркетингових результатів.