Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Щити розподільчі, Щиты распределительные, Hager, Sabaj

Невід’ємною складовою хорошого ремонту та будівництва є якісне електрообладнання. Проводи, розетки, світильники, електромонтажні матеріали та ін.. Проводи до розеток та світильників у кожній кімнаті прокладені від місця вводу електроенергії у квартиру. У цьому місці зазвичай встановлюється розподільчий щит. Він призначений для встановлення електробладнання яке в свою чергу забезпечує:hager щит volta

 1. Облік електроенергії.
 2. Розподіл електроенергії.
 3. Захист ліній живлення та захист людей від ураження електричним струмом.

Отже розподільчий щит захищає пристрої захисту та комутації від негативних факторів зовнішнього середовища.

Тому коли Ви вирішете обрати роподільчий рекомендуємо поставитись до цього відповідально, оскільки неправильний підбір розподільчого щита це не тільки витрачені гроші, а й небезпека при користуванні електроенергією.

Основні характеристики  розподільчих щитів:

 1. Кількість модульних місць. Це максимальна кількість кількість однополюсних автоматичних вимикачів, які можна встановити у данному щиті. Рекомендується наперед розрахувати необхідну кількість модулів (не забудьте про пристрої захисного відключення та ін.) і взятии щит з запасом, щоб була можливість довстановити якесь обладнання.
 2. Наявність монтажної панелі для встановлення лічильника або іншого спеціального обладнання.
 3. Ступінь вологозахисту та пилозахисту IP. Від IP30 для встановлення у приміщеннях, до IP54 і вище для встановлення на вулиці.
 4. Тип установки: Зовнішня установка (ЗУ) або внутрішня установка (ВУ). ЗУ – має простий монтаж, використовується при зовнішній прокладці електричних проводів. ВУ – легко вписується у інтер’єр, використовується при прокладці проводів всередині стін.
 5. Матеріал щита: метал або пластик. Для приватних будівель частіше використовуються пластикові щити, корпуси яких легші, не потребують заземлення, мають естетичних вигляд. Металеві щити частіше використовуються на підприємствах при великій кількості автоматики у них.
 6. Інші особливості конструкції: прозорі віконця, замки, місця для пломбування та ін.

Рекомендації по місцю встановлення щита:

 1. Місце встановлення щита повинно бути легко доступне для комутації вимикачів, ремонту та обслуговування, а також для зняття показів лічильника.
 2. Рекомендується встановлювати щит у місці куди потрапляє природне світло. Це дозволяє проводити необхідні дії у щиті у світлу пору доби без фонарів.
 3. Розподільчі щити заборонено встановлювати у пожежонебезпечних приміщеннях та близько до легкозаймистих речовин та матеріалів.

Звичайно деякі рекомендації суперечать бажаному дизайну інтер’єру тому у будь якому разі доведеться шукати компроміс.

У магазинах Мережі Вольт Ви можете придбати металеві та пластикові щити таких компаній: Hager (серія Volta, Golf  та Vector), Sabaj та ін.

Ми обрали кращих виробників оскільки вони мають такі переваги:

 1. Якісний пластик щитів Hager який не втрачає своїх властивостей з часом. Вже встановлено, що дешеві пластикові щити стають з часом крихкими а їх білий пластик жовтіє.
 2. Щити Hager мають універсальність: дверцята можуть встановлюватись для відкриття з різних сторін (клієнт сам обирає сторону).
 3. Щити hager мають вбудований рівень для точного встановлення щита.hager щит volta
 4. У щитах передбачені спеціальні отвори, які суттєво спрощують розмітку ніши для щита.
 5. У щити можна встановлювати оригінальні блоки з безгвинтовими та гвинтовими клемами, які суттєво спрощують монтаж автоматики.
 6. Хагер мають спец захист від штукатурки що особливо вигідно коли електрикою вже корист а ремонт триває
 7. Металеві щити Sabaj зручні та безпечні при монтажі автоматики у їх корпусі. Корпуси дешевих щитів зкріплені саморізами, які часто стирчать у місцях куди необхідно  та панелями з гострими кромками.
 8. Ущілювачі  у якісних щитах, як Sabaj мають декілька повздовжніх канавок і забезпечують захист від дощу та вологи. Також конструкція даних щитів має спеціальні відливи для надіного захисту від протікання води. Дешеві щити мають неякісні ущільнювачі
 9. Хороша підгонка деталей реалізована у металевих щитах Sabaj за рахунок лазерного різу заготовок на виробництві.

Про компанію Sabaj:

Польська компанія, що заснована у 1968 році. Ринки продажу продукції це Польща та країни Європи. Виробничі потужності забезпечують виготовлення щитового обладнання, обробку листової сталі,  розробку систем управління та зв’язку.

Уся продукція відповідає Європейським стандартам якості.

Про компанію hager:

Історія компанії Hager, яка охоплює новаторські досягнення у області розподілення електричної енергії, почалась більше 50 років тому. Сьогодні Hager –виробник зі світовим ім’ям. Сфери діяльності: модульні прилади захисту (низьковольтна автоматика), сигналізації, дистанційне керування, вимірювання. Hager налічує більше 8000 чоловік персоналу у більш ніж 40 пунктах по усьому світі.

 Основна концепція компанії Hager: «першокласна якість та інновації»