Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Розетки та вимикачі

Коли вам потрібно:

-         Надійно

-         Стильно

-         Ергономічно

розмістити у квартирі вимикачі та розетки, ми запропонуємо вам якісну продукцію відомих Європейських брендів: Hager та Schneider electric.

Розетки та вимикачі це дуже важлива частина Вашого інтер’єру. Встановивши їх один раз ви будете користуватись ними десятиліттями. Тому логічно привести деякі невеличкі рекомендації по монтажу (рекомендуємо притримуватись даних рекомендацій для зручності користування):

Вимикачі рекомендується встановлювати на висоті 90 см від підлоги. Це дозволяє користуватись вимикачами не піднімаючи руки, просто проходячи поруч (при цьому також вимикачами зможуть користуватись маленькі діти). Розетки рекомендується встановлювати на відстані 30 см від підлоги.

Потрібно пам’ятати, що висота і місце встановлення розеток та вимикачів залежить від виду приміщення та його призначення. Тому якщо ви сумніваєтесь чи допускається певне встановлення розеток у вашому домі, офісі, на виробництві, гаражі, ванній кімнаті чи сауні то проконсультуйтесь з кваліфікованим електриком. Найкраще ж довіряти усю роботу професіоналам!

Усі вимикачі та розетки які ми Вам пропонуємо призначені для максимального номінального струму 10 та 16 А, відповідно (що відповідає потужності 2,2 та 3,5 кВт). Дані стандарти дають усі можливості використання побутової техніки у Вашому домі.

Продукція компанії Hager має переваги про які Ви просто повинні знати:

Серія Regina:

Це серія спеціально розроблена для молодих сімей. Матеріалом служить міцний дюропласт, що забезпечує простоту чистки вимикачів та стійкість до подряпин.

Достоїнства дизайну: рамки та клавіші мають заокруглені кути та приваблюють скромною елегантністю, яка гармонійно вписується у будь який дім. Заокруглені кути також спрощують чистку та роблять відсутнім травматизм.

Додатковим плюсом серії Regina є можливість монтажу рамки як у горизонтальному так і у вертикальному положенні. У серії Regina для швидкого та ефективного монтажу використовуються самозажимні клеми типу QuickConnect (Швидке з’єднання). Кожен може проявити творчість при використанні даних розеток та вимикачів адже у серії є 10 кольорів рамок та внутрішньої частини (розеток та клавіш).

Серія Fiorena:

Перевагою даної серії є використання спеціального пластику (полікарбонату), що не містить шкідливих галогенів, не зазнає впливу від сонячного світла та дуже стійкий до механічного впливу.

У даній серії, як і у всій продукції Hager, реалізовано принцип максимально зручного та ефективного монтажу. Тому для приєднання провідників використовуються безгвинтові клеми QuickConnect.

Кольорова гамма даних розеток та вимикачі представлена білим кольором та кольором слонової кістки.

Великий строк служби забезпечують срібні контакти у вимикачах. Цоколь розеток та вимикачів виготовлено з міцного та тугоплавкого дюропласта із стальним опорним кільцем .

Асортимент продукції Schneider Також дуже широкий, ми ж зупинимось на двох серіях:

Серія Anya:

має оптимальне співвідношення ціна/якість. Начинка даних виробів виготовляється у західній Європі (Швеція), що і визначає їх високу якість. Виготовлення пластику та упакування виконують у Турції. Серія має широкий діапазон функціональності.

Огляд принципу роботи та призначення діммера Schneider Electric Anya AYA2200121/AYA2200123:  

 

Серія Etude:

Серія найкраще підходить для використання у літніх будинках для відпочинку та дачах.