Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Кабельно-провідникова продукція

Коли Вам потрібно:

-  Прокласти кабелі та проводи в середині будівлі;

-  Замінити стару неякісну проводку;

-  Виготовити подовжувач,

ми завжди запропонуємо Вам якісну, сертифіковану та перевірену продукцію заводу «Одескабель».

 

Основними перевагами даної продукції є її сертифікованість, дотримання Українських та чотирьох міжнародних стандартів організації виробництва, орієнтація виробництва на високу якість кабельно-провідникової продукції, простота доступу до технічної інформації про продукцію заводу «Одескабель».

Відео про порівняння якості проводів різного виробництва:


Перелічимо деякі з основних видів кабельно-провідникової продукції які ви знайдете у нашому магазині:

  

Коротко про виробника:

Завод заснований у 1949 році. У 1972 році відбувся запуск автоматичних ліній по виробництву телефонних жил фірми NOKIA. 2000 Завод запровадив систему якості ISO 9001.

Сьогодення:

Номенклатура заводу нараховує більше 3000 одиниць які виготовляються на європейському обладнанні.

 

 

Якщо Вам потрібно підвести електричну мережу до вашого:

-  Будинку;

-  До дачної ділянки;

-  До цеху, або інших будівель,

ми завжди запропонуємо Вам надійний та перевірений власною практикою провід AsXSn.

 

AsXSn – це самонесучий ізольований провід (в народі СІП). Але потрібно знати що є багато видів СІПа які відрізняються між собою своїми основними характеристиками. Підведення електричної мережі це дуже важлива частина будівництва та ремонту тому ми з впевненістю говоримо: «це повинен знати кожен!».

Самонесучий ізольований провід AsXSn – це система скручених в жгут фазних та нульового провідників, в ізоляції із зшитого поліетилену світло стабілізованого поліетилену (ця технологія забезпечує стійкість до ультрафіолету і є необхідною при використанні проводів під дією сонячного випромінювання). Даний провід не потребує додаткового несучого елемента. Висока надійність лінії забезпечується застосуванням негорючої ізоляції проводів (літера «n» у маркуванні).

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів:

-  Ізоляція виготовлена із зшитого поліетилену. Цим забезпечується стійкість проводу до ультрафіолетового випромінювання та стійкість до температурних перепадів як при монтажі так і при експлуатації. Ізоляція при цьому не тріскається. Цей поліетилен не вбирає води тому алюміній, під ізоляцією, не окислюється і не втрачає свої провідникових властивостей (нагадаємо, що ПВХ ізоляція вбирає воду у 10 разів більше ніж поліетилен).

-  Матеріал струмопровідної жили це чистий алюміній. (в дешевих проводах використовуються результати переробки алюмінієвих виробів і це погіршує їх провідникові властивості).

-  Кожна бухта проводу перевіряється на відсутність мікротріщин шляхом занурення у воду на глибину до 1 метра і підключенням напруги 1 кВ.

-  Провід виготовляється на Європейському обладнанні з лазерним методом контролю площі поперечного перерізу.

-  Мінімальний строк служби проводу AsXSn 25 років!

 

Декілька порад при виборі СІПа:

1)  Вибирайте провід з ізоляцією із зшитого поліетилену (такі проводи прослужать в рази довше).

2)  Спробуйте позгинати провід довжиною 50 – 70 см. Ви не повинні чути тріску. Якщо провід тріщить це свідчить про виникнення мікротріщин. Отже при монтажі ізоляція буде пошкоджена. Це викликає процес потрапляння вологи у проміжок між ізоляцією та провідником, що у свою чергу призводить до зменшення строку служби провода.

3)  Звертайте увагу на переріз проводу, струмопровідна жила повинна максимально щільно прилягати до ізоляції. Алюмінієві провідники в межах однієї жили також повинні бути якомога щільними.