Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Статті » Новини мережі Вольт » У Житомиробленерго пройшов семінар присвячений арматурі Sicame
У Житомиробленерго пройшов семінар присвячений арматурі Sicame
Дата: 19-04-2013, 20:58

18 квітня у Житомиробленерго, за підтримки мережі магазинів Вольт та за участі керівництва компанії Сікам Україна, відбувся семінар присвячений арматурі для СІП.

Метою семінару було орієнтування проектних організацій Житомирської області на використання якісної французької арматури Sicame для СІП. Також семінар відвідали головні інженери РЕМ для отримання технічної інформації, що покликана спростити ведення їх технічної документації, а саме специфікації проектів.

Глядачі змогли оцінити якість арматури, яка була їм представлена, та дізнатись передові технології, що використовуються при виробництві продукції Sicame. Основні принципи будови та використання арматури повідомив Васильєв Андрій Анатолійович (Технічний директор "Сікам Україна").

Семінар Сікам Україна

Програмне забезпечення для оформлення специфікації презентував глядачам директор компанії Сікам Україна Дрьомов Володимир Вікторович.

Семінар Сікам Україна, Дрьомов В.В.

Виникало обговорення по монтажу арматури, виступаючим ставились запитання із залу про особливості конструкції та можливості деяких виробів Sicame.

Семінар Сікам Україна, Дрьомов В. В.

По закінченню семінару найбільш зацікавлені задали ряд запитань виступаючим особисто.

Семінар Сікам Україна

Семінар Сікам Україна, Гідравлічний прес Mecatraction, Дрьомов В. В.

 

Семінар Сікам Україна

Нажаль через обмеження у часі було розглянуто лише частину важливого матеріалу. Тому учасники семінару рекомендували провести ще одну зустріч. Мережа Вольт буде лише сприяти проведенню таких заходів тому чекайте наступного семінару.

Про результати проведеного семінару ми запитали у співробітника Житомиробленерго Комара Івана Івановича:

Учасникам семінару видані картки Майстер клубу завдяки яким вони отримають вигідні умови у ряді відомих організацій Житомирської області.

Дякуємо за корисний та результативний семінар Дрьомову Володимиру Вікторовичу (директор ТОВ "Сікам Україна") та Васильєву Андрію Анатолійовичу (технічний директор ТОВ "Сікам Україна").Переглядів: 1544
Категорія: Статті » Новини мережі Вольт

У Житомиробленерго пройшов семінар присвячений арматурі Sicame