Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Статті » Технічні статті » Рекомендації при монтажі теплої підлоги
Рекомендації при монтажі теплої підлоги
Дата: 26-06-2013, 16:40

Мережа мегазинів Вольт розширює свій асортимент якісними фінськими системами обігріву: тепла підлога, конвектори, терморегулятори. Усе нове потребує вивчення, а вчитись краще використовуючи досвід тих хто пройшов шлях монтажу систем обігріву. Для того щоб не допускати помилок при монтажі систем теплої підлоги рекомендуємо прочитати прості рекомендації:

Пам'ятайте про те, що більшість несправностей, пов'язаних з роботою теплих підлог викликані некваліфікованим монтажем або механічними ушкодженнями кабелю під час або після його укладання. Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще довірити цю роботу професіоналам.
Порада № 1
При виборі обігріваючого кабелю або мата орієнтуйтеся не так на загальну площу приміщення, а на чисту площу, не займану меблями. Пам'ятайте про те, що під стаціонарні меблі або предмети великої площі (ванні з екранами, пральні машини, дивани і т.д.) теплу підлогу укладати не тільки не має сенсу, але і не варто з міркувань запобігання перегріву і виходу їх ладу обігріваючого кабелю.
Порада № 2
Пам'ятайте, що обравши довжину кабелю зменшити її буде неможливо. Двожильні екрановані гріючі кабелі, які використовуються в більшості теплих підлог або матів, різати не можна! Це призведе до виходу кабелів з ладу! Дивно, як багато майстрів досі роблять цю помилку і намагаються "підрізати" кабель, як то кажуть "по місцю".
Порада № 3
Ні в якому разі не слід включати кабель для перевірки працездатності до моменту, коли він буде покладений і не висохне стяжка і клейовий розчин!
Включення кабелю навіть на короткий час може вивести його з ладу. Перевірка кабелю здійснюється швидше і простіше - вимірюється його опір і опір його ізоляції омметром (мультриметром).
Порада № 4
Не варто укладати гріючий кабель або мат на брудну неприбрану поверхню. Для очищення підлоги краще використовувати промисловий пилосос, дуже бажано обробити поверхню грунтовкою.
Порада № 5
Не ходіть по кабелю, що гріє у твердому взутті і не дозволяйте іншим це робити. Переміщуйтесь акуратно і лише у взутті з максимально м'якою підошвою.

 www.volt.zt.ua
Порада № 6

Не замуровуйте датчик температури теплої підлоги в розчині! Датчик обов'язково повинен бути поміщений в гофровану трубку. Трубка не повинна містити отворів, через які міг би проникнути розчин і не повинна бути вигнута занадто сильно. Пам'ятайте про те, що поломка датчика температури іноді трапляється і для такого випадку повинна бути забезпечена можливість його легкого вилучення (і подальша заміна). Ви здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, як часто ця проста і очевидна вимога не виконується, що сильно ускладнює просту операцію заміни датчика в разі його виходу з ладу.

температурный датчик, теплый пол, www.volt.zt.ua
Порада № 7
Не нехтуйте "формальностями". Заміряйте опір теплої підлоги до-і після укладання, переконайтеся в тому, що він відповідає значенню в паспорті виробу. Якщо в паспорті значення не вказано, впишіть його і вкажіть дату монтажу.

измерение сопротивлния нагревательного кабеля, www.volt.zt.ua
Порада № 8
Не забудьте намалювати схему укладання теплої підлоги, вказавши відстані до стін або інших об'єктів-орієнтирів.
Для цього в більшості інструкцій до теплих підлог є відповідна сторінка. Можна сфотографувати гріючий кабель. Це завжди знадобиться, якщо потім потрібно буде свердлити підлогу для установки дверних упорів або сантехніки.
Порада № 9
Не залишайте повітряних кишень навколо обігріваючого кабелю. Особливо актуально це при укладанні "тонкої" теплої підлоги в плитковий клей (нагріваючого мату). Недотримання цього правила з метою економії розчину або просто через недогляд може привести до перегріву і швидкого виходу з ладу кабеля.
Порада № 10
Не вмикайте теплу підлогу відразу після монтажу, щоб "стяжка швидше висохла й швидше схопилася". Цим ви майже напевно пошкодите гріючий кабель! Необхідно почекати кілька тижнів залежно від товщини і типу розчину.


Бажаємо щоб Ваші підлоги були теплими, наш асортимент ТУТ.

теплый пол Житомир, www.volt.zt.uaПереглядів: 2193
Категорія: Статті » Технічні статті

Рекомендації при монтажі теплої підлоги