Рос. Укр.
За що ми платимо? (Частина 2. Полотна для ножовок по металу)
Дата: 16-02-2016, 09:54

тест полотен по металлу Bahco

Cьогодні, спеціально для інтернетмагазину www.volt-shop.com.ua і мережі Вольт спробуємо розібратись з тим за, що ми платимо при покупції таких розхідних матеріалів як полотна для ножовки по металу.

Коли у нас запитують, чому ми рекомендуємо продукцію якогось виробника, як наприклад інструмент Шведської компанії Бако, я відповідаю, що ми перевірили цю продукцію, порівняли з іншими виробами і впевнені, що клієнт буде задоволений нею і тим, що звернувся до нас. Про те як ми перевіряємо продукцію дивіться далі.

Рекомендації при монтажі теплої підлоги
Дата: 26-06-2013, 16:40

Монтаж теплого пола, www.volt.zt.ua

Мережа мегазинів Вольт розширює свій асортимент якісними фінськими системами обігріву: тепла підлога, конвектори, терморегулятори. Усе нове потребує вивчення, а вчитись краще використовуючи досвід тих хто пройшов цей шлях першим. Для того щоб не допускати помилок при монтажі систем теплої підлоги рекомендуємо прочитати прості рекомендації.

Так не повинно бути (частина 2)
Дата: 19-06-2013, 21:06

горіла розетка, некачественная розетка, сгорела розетка, www.volt.zt.ua

Капітальний ремонт повинен починатись з капітальної електрики!

Особливості люмінесцентних ламп General Electric
Дата: 30-03-2013, 16:41

Стаття призначена для ознайомлення з асортиментом люмінесцентних ламп General Electric.

За що ми платимо? (частина 1. Люмінесцентні лампи)
Дата: 10-11-2012, 17:47

Наші клієнти часто нас запитують: «чому однакові на вигляд лампи дуже суттєво відрізняються у ціні?», «для кого взагалі придумані лампи, що дорожчі оцих «звичайних»?»...

Так не повинно бути (частина 1)
Дата: 21-10-2012, 00:43

Мене, як громадянина, сім’янина та споживача електроенергії, турбує проблема якості наших електромереж.

Переваги пластикових зривних головок герметичних затискачів СІП
Дата: 27-09-2012, 23:34

Переваги пластикових зривних головок герметичних затискачів СІП

sicame, мережа магазиныв Вольт, Вольт Житомир

Переваги світлодіодів перед економними (мініатюрними люмінесцентними) лампами та лампами розжарювання
Дата: 11-09-2012, 09:54

Сьогодні дуже гостро постало запитання про економію електроенергії, так як тарифи на неї ростуть досить швидко. Навіть невеликі підприємства платять за електроенергію декілька десятків тисяч гривень за місяць. В освітленні на сьогодні все більше використовують світлодіоди LED (Light Emmiting Diode – світловипромінюючий діод), які значно економлять електроенергію, так як споживання одного світлодіода становить всього декілька Ват при співрозмірному потоці з традиційними джерелами світла (наприклад, лампами розжарювання).

 


Першою з переваг світлодіодів є економія електроенергії. Грошові витрати на освітлення при використанні світлодіодних технологій можуть бути скорочені на 60% - 90%! Також пораховано, що окупаємість світлодіодних ламп (при сучасних тарифах) становить 2 – 3 роки (при інтенсивному використанні систем освітлення).