Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Статті » Новини мережі Вольт » Результати розіграшу від компанії Вольт
Результати розіграшу від компанії Вольт
Дата: 26-06-2013, 16:42

Нагородження:

Переможці:

  1. місце - семісторний стабілізатор АСН 250 буде вручено Володимиру з Житомира
  2. місце - світлодіодна стрічка (10 метрів) та блок живлення виграв Микола з Бердичіва
  3. місце - подарунковий сертифікат на придбання товарів на загальну суму до 200 грн порадує Вадима з Бердичіва

Вітаємо переможців!

 

Призи розіграшу від компанії Вольт, розіграш Майстер клубу, мережа магазинів Вольт, Вольт Житомир, www.volt.zt.ua

 

Відповіді на запитання:

 

1.Яке гасло компанії "Вольт"?( Зроби це якісно!)

2.Скільки магазинів входить у мережу "Вольт" та де вони знаходяться?(Мережа Вольт налічує п’ять магазинів: 

м. Житомир, провулок Львівський 2.

м. Житомир, ТРЦ Глобал UA, Київська 77, Центральний речовий ринок, бутік 35-27.

м. Коростень, вул. Грушевського, 41.

м. Бердичів, вул. Торгова, 4.

м. Новоград-Волинський, площа Лесі Українки, 15.)
3. Лампи якої кольорової температури рекомендується використовувати вдома, а які у робочих приміщеннях і чому? (Рекомендована виробниками кольорова температура (з досліджень про влив спектра випромінювання на стан людини): 

У житловому приміщенні (вдома): до 3500 К.

У офісах та виробничих приміщеннях:  вище 4500 К.

Проміжні значення кольорових температур вважаються універсальними.

Причина такого розділення полягає у впливі спектра джерел світла на психічний стан людини. Тепле світло має спектральний склад, який відповідає сонячному випромінюванню у другій половині дня та при заході сонця. Світло з таким спектором розслабляє нервову систему людини. Вищі кольорові температури, вище 4500 К, відповідають спектру сонячного випромінювання у першій половині дня і коли сонце у зеніті – час сприятливий для активної роботи. Вчені вважають, що нервова система людини пристосувалась до такого освітлення у ході еволюції.)
4. Між фазним провідником та нейтральним діє напруга 220 В. Чому між провідниками різних фаз напруга становить 380 В, а не 440 В як сума 220 В + 220 В?
(У наших електромережах використовується змінна напруга, яка характеризується ефективним значенням. Ефективне значення напруги між фазним та нейтральним провідником становить 220 В. Трифазна мережа побудована таким чином, що зсув фаз між окремими фазами становить 120 градусів кутової міри. Якби зсув фаз між напругами окремих ліній був нульовим, то ефективне значення напруги між лініями становило б 440 В. Внаслідок зсуфу фаз ефективне значення напруги між лініями (лінійна напруга) становить 380 В. При гармонічній формі напруг зв'язок між лінійною напругою та фазною:

Uл=1,73Uф=1,73x220=380В. )
5. Чому для передачі електроенергії у промисловості та житловому фонді використовують змінну, а не постійну напругу?

(Що потрібно зробити з електроенергією:

  1. Виробити
  2. Передати до споживачів
  3. Використати

На кожному з цих етапів змінна напруга має переваги перед постійною:

  1. На сьогодні не існує дешевих та ефективних генераторів постійної напруги, які б розвивали необхідну потужність хоча б у межах регіону малої країни.
  2. Відомо, що втрати при передачі електроенергії зменшуються, якщо збільшувати значення напруги. Зі змінною напругою все відносно просто – підвищуючий трансформатор на передаючій стороні, знижувальний на приймальній. Технічно набагато складніше реалізувати таке перетворення на постійному струмі при таких же потужностях.
  3. 3.       У промисловості широко використовуються двигуни змінного струму. Для їх живлення ідеально підходить змінна напруги синусоїдальної форми.) 

6. Який з провідників однакового діаметру та довжини більше нагріється – мідний чи стальний, при одному і тому ж струмі?(Один і той же струм протікає через елементи, які з’єднані послідовно. Напруга буде більша на тому споживачі у якого більший опір. Звісно опір більший у сталі (мідь хороший провідник електричного струму). За законом Джоуля-Ленца кількість теплоти, яка виділяється у провіднику, пропорційна добутку напруги на струм, що протікає через провідник. Оскільки напруга буде більша на стальному провіднику, то при однаковому струмі він нагріється більше.)
7. Чому пташок не вражає дія електричного струму, якщо вони знаходяться на одному з проводів ЛЕП навіть при високих напругах?
(Лапки пташки розташовані на одному провіднику, при цьому ділянка цього провідника має суттєво менший опір ніж тіло пташки. Різниця потенціалів між точками дотику дуже мала, отже струм через тіло птаха мізерно малий.
8. Як не маючи жодних вимірювальних засобів та інструментів перевірити чи заряджена гальванічне джерело живлення (батарейка Крона, 9 В)?
(Для виявлення напруги на клемах батарейки достатньо доторкнути її клеми до язика. При цьому виникне пощіпування і характерний присмак. Застережую: не використовуйте цей спосіб у електричних мережах, принцип роботи яких, вам невідомий!)
9. Чому при використанні вимикача з підсвіткою люмінесцентні лампи мерехтять (коли вимикач у положенні вимкнено)?
(Існує декілька типових схем електронного пускорегулюючого пристою і декілька систем підсвітки вимикача. Принцип виникнення короткочасного спалаху у них подібний. Найчастіше відбувається наступне: світло утворюється у вимикачі при протіканні через нього невеликого струму. Оскільки лампа підключена послідовно з вимикачем, то цей же струм протікає через її пускорегулюючий апарат. У схемі запуску використовуються фільтри на основі конденсаторів. При заряджанні конденсатора напруга на ньому зростає до значення достатнього для пробою лампи. Оскільки зарядження конденсатора відбувається відносно малим струмом, то енергії вистачає лише для короткочасного спалаху.)
 

 

 

З рекомендаціями та пропозиціями звертайтесь за тел.: 098 909 68 21.

Або на електронну пошту reklama@volt.zt.ua

Велещук Дмитро.Переглядів: 1655
Категорія: Статті » Новини мережі Вольт

Результати розіграшу від компанії Вольт