Рос. Укр.
Мережа магазинів ВОЛЬТ » Арматура для СІП AsXSn

Довговічність ліній електропередач визначається двома складовими:

  1. Якістю самонесучого ізольованого проводу (СІП AsXSn) який утворює лінію.
  2. Якістю арматури яка використовується для підтримання AsXSn на опорах ЛЕП.

Про якісний СІП читайте тут!

Якісна і надійна арматура для СІП це Sicame (Франція).

Висока якість і беззаперечні переваги французької арматури Sicame досягаються за рахунок трьох складових:


Високий контроль якості:

-          Арматура відповідає наступним стандартам:

EN50483 – Країни Євросоюзу.

NF C 33 020 – Франція.

ESI43-14 – Великобританія.

ГОСТ 13276-79, ГОСТ Р 51177-98.

-          Практично усі елементи для електричного з’єднання перевіряються на герметичність шляхом занурення у воду і підведенням до провідникових частин напруги 6кВ.

-          Уся необхідна для монтажу інформація про виріб міститься на самому виробі.

-          Строк гарантованої експлуатації виробів Sicame становить 40 років.

-          Компанія Sicame має лабораторії та стенди для тестування своїх виробів:

  • Стенди для випробування арматури на механічну міцність.
  • Стенди для випробувань гасіння вібрацій.
  • Кліматична камера (імітація реальних погодних умов).
  • Камера для випробувань у соляному тумані (імітація жорстких умов експлуатації).
  • Генератор напруги 250 кВ (для тестування арматури на діелектричну міцність та спостереження коронних розрядів).
  • Генератор струму 10000 А (для тестування арматури у режимі короткого замикання)

Матеріали які використовуються у виробництві:

-          Більшість корпусів елементів виготовлена з поліаміду армованого скловолокном.

-          Усі матеріали є стійкими до дії ультрафіолетового (сонячного) випромінювання.

-          Металеві деталі виготовлені з нержавіючої сталі. Стійкість металевих деталей продукції Sicame до корозій перевіряється у камері соляного туману і у камері вологого газу SO2 (агрессивны середовища).

-          Для захисту металів від корозії використовується технологія гарячого цинкування.

-          У місцях опресовки чи проколу ізоляції СІП (для підключення проколюючого зажиму) міститься спеціальна антикорозійна контактна змазка, яка протидіє окисленню місця електричного контакту. При цьому збільшується довговічність не тільки контакту, але і цілої ділянки СІП.

 

Технології виробництва:
 

-          Для більшості продукції Sicame дозволяється монтаж без відключення лінії (тобто під напругою). Це досягається повною відсутністю відкритих струмопровідних деталей.

-          Використання зривних головок на гвинтах у проколюючих затискачах. Це дозволяє проводити монтаж проколюю чого зажиму без динамометра, звичайним ключем. Зривна головка виготовлена з спеціального полімеру lxef1022/0008. Цей полімер має температурно-механічну характеристику аналогічну до характеристики «зшитого» поліетилену. Це означає, що прокол ізоляції СІП і контакт з проводом буде однаковим  у всьому діапазоні температур від -50 оС до +50 оС.

-          Проколюючі затискачі можуть використовуватись як з мідними так і з алюмінієвими проводами. У якості ножа у затискачі використовується залужена мідь, і у місце контакту не утворюється гальванічного контакту.

-          Плашкові відгалужуючі затискачі містять спеціальний антикорозійний лак, стійкий навіть до агресивних середовищ.

-          Пресуємі з’єднувальні зажими MJPT Sicame забезпечують міцність до 90% міцності з’єднаного проводу.

-          Для з’єднання контактних металевих деталей та діелектричних використовується метод зварювання тертям.

-          Sicame використовує спеціальні технології при виготовленні підтримуючих затискачів (функція механічного запобіжника). Наприклад затискач PSP руйнується при різкому механічному навантаженні. Таке навантаження може виникати, наприклад, при падінні дерева на лінію прольоту. Якби затискач не руйнувався то дерево могло б повалити декілька опор. Також спеціальна технологія дозволяє проковзувати СІПу у затискачі при його сильному натязі.

-          Sicame виготовляє спеціальний інструмент і спец засоби для зручного, швидкого і якісного монтажу.

Висновок: із написаного вище: всесвітньо відома компанія Sicame, яка у виробництві реалізовує такі складні і необхідні технології, достойна того, щоб її арматура прикрашала кожен стовп і опору ЛЕП на території України!

 

Коротко про виробника:

 

SICAME groupe – це група підприємств у Франції і за її межами, включаючи усі континенти земної кулі. Спектр продукції SICAME groupe – це повна гамма підтримуючої та з’єднувальної арматури, монтажного інструменту, засобів захисту для електричних ліній та телекомунікацій.

Датою заснування SICAME groupe вважається утворення у 1955 році компанії SICAME S.A. у м. Попадур (Франція), яка була створена для задоволення потреб таких потужних французьких організацій як EDF (Електрична державна компанія Франції), FRANCE TELECOM (Телекомунікації франції), SNCF (Державна залізнична компанія), а також багатьох компаній, що працюють у області електроенергетики, аерокосмічній та автомобільній промисловості.

Сьогодні SICAME groupe – це інтернаціональна група компаній, яка має виробничі підрозділи у 15 країнах світу. Постачання обладнання здійснюється компанією у більше ніж 120 країн світу.

Якість продукції і послуг займають перше місце серед цінностей компанії SICAME. Це дало швидкий та стійкий ріст компанії з 1955 року. Система контролю якості компанії відповідає вимогам Міжнародної Організації з Стандартизації 9001:2000. Дослідницькі лабораторії, у яких ведуться розробки нових технологій надійного монтажу, акредитовані міжнародною організацією COFRAG.

Усі види продукції SICAME groupe періодично проходять перевірку на відповідність найвищим стандартам якості.